Tvorba webových stránek

Vytváříme webové stránky a prezentace zaměřené na uživatele. Neboť oni budou web používat, pro ně je určen. Celý proces návrhu webových stránek provádíme jako řadu logicky navazujících činností. Jen tak s webem dosáhnete maximálního, nejčastěji obchodního výsledku. Weby tvoříme na redakčním systému WordPress a nebo v Nette.

Za více než 6 let tvorby webových stránek máme bohaté zkušenosti, které vy na svém webu zužitkujete. Díky naší práci můžete získat nové klienty, posílit svoji značku i zvýšit povědomí o svých produktech. Přečtěte si jak pracujeme.

Konzultace a příprava

Než se pustíme do tvorby webových stránek, budeme se vás ptát, hodně ptát. Potřebujeme poznat projekt, vás i vaši firmu, jaké má ambice, cíle a vize. To vše je třeba vtisknout webovým stránkám a převést následně váš obchodní záměr do internetové podoby. Čas věnovaný konzultacím je velmi důležitý.

Následně provádíme výzkumy, které budou podkladem pro další práce. Potřebujeme poznat konkurenci, poptávku a jejich vlivy na internetový trh a mnoho dalšího. Bez těchto znalostí by se mohl váš web minout účinkem a stane se jen serverem, který nikoho nezajímá.

Konzultace a příprava

Návrh konceptu a diskuze

Ze získaných dat a vědomostí začneme tvořit koncept www stránek, jeho strukturu a hierarchii. Definujeme stránky s konverzními cíli, kde budou uživatelé provádět nějakou aktivitu (rezervace, objednávka, odeslání formuláře apod.). Také vytipujeme cílové stránky na hledaná klíčová slova a uživatelsky zajímavá témata.

Následuje tvorba wireframe, neboli funkčního modelu webových stránek. Ten je velmi důležitý, neboť nyní začínáme dávat projektu „hmatatelnou“ podobu. Model budeme společně s vámi testovat, připomínkovat a upravovat až do finální podoby. Úprava modelu webu je mnohem levnější, než úprava hotových stránek.

Návrh konceptu a diskuze

Grafický design na míru

Hotový wireframe je následně podkladem pro grafiky, kteří vytvoří vizuální podobu vašeho nového webu. Pracují nejen na základě wireframe, ale také dat a informací získaných z analýz a dodaných podkladů (loga, firemní identita, firemní barvy atd.).

I grafik potřebuje chápat celkový koncept, myšlenku webu a především cíle jaké má plnit. Naši grafici umí nejen webdesign, ale také vám navrhnou logo, firemní identitu a veškeré propagační materiály, i třeba polepy aut.

Grafický design na míru

Realizace výroby www stránek

Hotovou a odsouhlasenou grafiku následně zpracují kodéři a programátoři, kteří z dodaných podkladů vytvoří samotné webové stránky. Nejprve je vytvořena a nasazena betaverze, kterou je třeba opatřit kompletním obsahem (texty, obrázky, videa). Nasadit kompletní strukturu obsahových stránek, připravit přesměrování a začít pracovat na on-page optimalizaci pro vyhledávače.

Jakmile je vše hotovo, otestováno a naplněno obsahem, dojde ještě k finálnímu testování a následně se web po vašem schválení spouštíme na ostré doméně.

Realizace výroby www stránek

Máte nějaké dotazy?

Pracujeme podobně jako agentura, způsobem i kvalitou. Avšak díky tomu, že jsme skupina freelancerů a nemusíme si platit asistentky, drahé kanceláře ani další zbytečnou režii, jsme levnější. Kvalita však stejná.

Kontakt

Vybrané reference

Další reference
Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím