Optimalizace pro vyhledávače

Pro většinu komerčních webů a e-shopů je důležité být dobře nalezitelní ve vyhledávačích. Přirozená návštěvnost je ten nejcennější zdroj návštěvnosti a potenciálních zákazníků. Naši marketingoví odborníci problematice SEO dobře rozumí a pomůžou vašemu projektu v úspěchu jak na českém Seznamu, tak v Google. Veškeré své snažení směřujeme k vašemu dlouhodobému úspěchu. Svěřte nám svůj projekt do rukou, získáme vám více cílené návštěvnosti i zákazníků.

Důležité analýzy a strategie

Nejčastější analýzy, které nám naši klienti zadávají:

  • Analýza klíčových slov
  • Návrh informační architektury
  • SEO analýza
  • Linkbuildingová strategie
  • Tvorba odkazového profilu
  • a další...
Důležité analýzy a strategie

Jak pracujeme a co vám to přinese

SEO je spíše práce s lidmi, než s vyhledávači. Neboť vyhledávače jsou jen nástrojem, nikoli cílem jejich uživatelů. Proto je u každého projektu nejprve nutné poznat jeho cílové skupiny a mít jasnou strategii jejich oslovování. Tomu je přizpůsobena každá analýza, kterou provádíme.

Naše práce je součástí celé strategie webu a propojuje všechny činnosti. Od výroby webových stránek, až po jejich propagaci. Pracujeme tak, že známe cíle webů, známe okolní vlivy a neorientujeme se slepě jen úzký okruh několika málo klíčových slov.

Jak pracujeme a co vám to přinese

On page SEO

Nastavíme vám na základě analýzy klíčových slov základní parametry stránek a zajistíme, aby celý projekt měl smysluplnou logiku i hodnotný obsah. Pomocí dobře nastavených meta informací oslovíme relevantní uživatele přímo ve vyhledávačích. Nastavíme jednotlivé stránky na ty správné skupiny klíčových slov. Zajistíme, aby si jednotlivé stránky obsahově nekonkurovaly a zajistíme, aby pro všechny důležité výrazy byly na vašem projektu relevantní cílové stránky.

On page SEO

Off page optimalizace pro vyhledávače

Rozumíme i okolním vlivům, víme co vyhledávače (respektive lidé) mají a nemají rádi. Získáme vám kvalitní zpětné odkazy z relevantních stránek. Získáme publikum, které bude ochotno samo váš obsah sdílet dále. Pokusíme se najít i zdroje pro broken linkbuilding, resp. najdeme bolavá místa vaší konkurence a pokusíme se je využít ve váš prospěch.

A umíme toho daleko více, spolehněte se na naše zkušenosti.

Off page optimalizace pro vyhledávače

Máte nějaké dotazy?

Pracujeme podobně jako agentura, způsobem i kvalitou. Avšak díky tomu, že jsme skupina freelancerů a nemusíme si platit asistentky, drahé kanceláře ani další zbytečnou režii, jsme levnější. Kvalita však stejná.

Kontakt

Vybrané reference

Další reference
Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím