Programování WordPress šablon

Téměř každý webový projekt má nějaká svá unikátní specifika, nebo požadavky pro než není k nalezení kvalitní plugin. My pro vás vyvineme WordPress šablonu přesně na míru a podle vašich požadavků. Naprogramujeme plugin jako takový, přizpůsobíme administraci a vše, co k tomu potřebujete. Ani složitější případy nás nepřekvapí.

Vyrobíme vám cokoli od rezervačních systémů, aukcí, až pro různá napojení, widgety, formuláře a další. Máme rozsáhlé zkušenosti.

Sdělte nám svůj požadavek, jistě najdeme optimální technické řešení.

Optimalizace rychlosti načítání

Všechny šablony vyrábíme a následně optimalizujeme tak, aby co nejméně zatížili web. Ať už co do jeho datové velikosti, tak následně času stažení jednotlivých stránek. Nechceme obtěžovat vaše uživatele zdlouhavým načítáním. V době rostoucího používání mobilních telefonů je toto velmi důležité a my si toho jsme plně vědomi.

Optimalizace rychlosti načítání

Maximálně bezpečné řešení

Se systémem WordPress pracujeme velmi dlouho. Dobře známe jeho slabá místa a ta máme perfektně ošetřená. Sledujeme nejnovější poznatky o rizicích webových projektů a kontinuálně zvyšujeme bezpečnost vašich dat. U nás jsou vaše data v bezpečí.

Maximálně bezpečné řešení

Responsivní šablony

Právě s rozmachem chytrých telefonů a jejich používáním rovněž přizpůsobujeme jednotlivé šablony adaptabilnímu zobrazování, neboli responsivitě. Každý web, každou šablonu tvoříme tak, aby byla snadně ovladatelná i na tabletech a telefonech. Webové stránky se pak uživatelům přizpůsobují podle toho, na jakém zařízení si je prohlížejí.

Responsivní šablony

Dlouhodobá podpora projektu

Jsme solidní webové studio a své klienty nenecháváme na holičkách. Jsme vám partnerem i po odevzdání díla. Dlouhodobá spolupráce a podpora je důležitá pro bezvadnou a bezpečnou funkčnost vašeho webu, nebo aplikace. Postaráme se o kontinuální dohled nad bezpečností, dostupností a hlídáme aby vše běželo bez problémů a výpadků. Rovněž provádíme dílčí úpravy na základě vašich požadavků a zadání.

Dlouhodobá podpora projektu

Máte nějaké dotazy?

Pracujeme podobně jako agentura, způsobem i kvalitou. Avšak díky tomu, že jsme skupina freelancerů a nemusíme si platit asistentky, drahé kanceláře ani další zbytečnou režii, jsme levnější. Kvalita však stejná.

Kontakt

Vybrané reference

Další reference
Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím