Příprava a správa Eshopů

Chcete mít také vlastní e-shop? Chcete se také pokusit o svůj úspěch na internetu? Nechte si od nás vyrobit e-shop přesně podle svých potřeb. Vyrábíme internetové obchody pro menší a středně velké prodejce. Vyvinuli jsme vlastní systém postavený na WordPress. Avšak žádné pluginy ani kupované šablony. Vše jsme vyvinuli v našem studiu.

Vlastní prodejní systém

Aby bylo pro vaše zákazníky nakupování co nejsnadnější, vytvořili jsme vlastní prodejní systém. Jeho vývoj jsme konzultovali s odborníky na SEO, použitelnost i s e-commerce specialisty. Věříme, že náš prodejní systém a v něm integrovaný objednávkový proces bude pro vaše zákazníky opravdu intuitivní a snadno průchodný.

Systém je koncipován tak, aby se vám snadno ovládal, bylo možno jej napojit na zbožové srovnávače, fakturační systémy a další nástroje. Ale především, aby měl silné prodejní schopnosti a vedl návštěvníky co nejsnadnější cestou k dokončení objednávky.

Vlastní prodejní systém

Příprava unikátního designu na míru

Pro váš nový internetový obchod připravíme unikátní a nezaměnitelnou grafiku. Jednoduchou, účelnou a především konverzní. Může buď vycházet z již vaší firemní identity, nebo vám vytvoříme zcela novou. Od loga až po finální grafickou podobu e-shopu, včetně dalších propagačních materiálů.

Už při plánování e-shopu je grafik přítomen, jelikož on vdechne celému projektu patřičnou náladu a styl. Předáváme mu průběžně informace, zná provedené analýzy i plánované strategie.

Příprava unikátního designu na míru

E-commerce poradenství a služby

Vašemu novému e-shopu také rádi poskytneme odborné poradenství a e-commerce podporu. Potřebujete svůj nový internetový obchod navázat na kamennou prodejnu, síť prodejen? Potřebujete zajistit synergii všech procesů? I v této oblasti má náš e-commerce specialista bohaté zkušenosti a rád vám s nimi pomůže. Vstup do online prostředí není snadný. Je vhodné mít jasnou vizi, strategii a připravené nástroje s nimiž budete možno dosáhnout stanovených cílů.

E-commerce poradenství a služby

Internetový marketing pro e-shopy

Pomůžeme vám rovněž s propagací vašeho e-shopu. Naši specialisté mají letité zkušenosti s optimalizací pro vyhledávače (SEO), propagací e-shopů napříč různými marketingovými kanály, sociálními sítěmi apod. Pomůžeme vám najít vhodné cílové skupiny a pokusíme se z nich udělat věrné zákazníky s chutí vracet se a doporučovat vás dále. Toto dokážeme na republikové i regionální úrovni.

Internetový marketing pro e-shopy

Máte nějaké dotazy?

Pracujeme podobně jako agentura, způsobem i kvalitou. Avšak díky tomu, že jsme skupina freelancerů a nemusíme si platit asistentky, drahé kanceláře ani další zbytečnou režii, jsme levnější. Kvalita však stejná.

Kontakt

Vybrané reference

Další reference
Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím