Konzultace a poradenská činnost

Dokážeme vašim projektům pomoci i v teoretických rovinách. Můžete si nás najmout jako nezávislé odborníky, nebo garanty kvality dodávek třetích stran. Můžete nás přizvat jako odbornou porotu pro svá výběrová řízení. Uspořádáme pro vaší firmu školení nebo přednášky. Dokážeme vést s kontinuálně vzdělávat i kontrolovat váš interní tým zaměstnanců.

Technický dozor dodavatelů webových služeb

Web je jako stavba, i ta má svůj technický dozor. Zadavatelé často nedokáží ověřit, jestli jim dodavatel odevzdává z technického pohledu kvalitní dílo. My jako vývojáři tomu rozumíme a i v této věci vám jsme schopni dobře pomoci. Ušetříme vám mnoho budoucích nákladů na opravy, změny, nebo vícepráce. Objednejte si nás jako technický dozor při výrobě svého webu u třetího dodavatele.

Technický dozor dodavatelů webových služeb

Analýzy a příprava zadávacích dokumentací

Při zadávání výroby webových stránek, nebo e-shopů je nutné předat vývojářům zadávací dokumentaci. Ta obsahuje všechny důležité části webové aplikace, jejich specifikace a parametry. Firmy ve většině případů zadávají výrobu webu bez této dokumentace a spoléhají na zkušenosti programátorů. A právě v této fázi je největší prostor pro chybovost a liknavost. Pomůžeme vám zadat výrobu webu tak, aby byl vyroben kvalitně a pečlivě.

Analýzy a příprava zadávacích dokumentací

Mentoring a školení

Najmout si nás také můžete jako konzultanty a mentory přímo do své firmy. Naučíme vaše zaměstnance pracovat s weby, vyrábět je i následně efektivně využívat ve váš prospěch. Pravidelně budeme docházet a učit, zadávat práci a kontrolovat odbornost přímo vaše zaměstnance. Za čas z nich uděláme odborníky, o jejichž odbornost se budete moci skutečně opřít.

Mentoring a školení

Marketingové strategie

Pomůžeme vám rovněž s přípravou online marketingových strategií. Společně s vámi definujeme dosažitelné cíle, vytipujeme nástroje a metodiku v množství i čase jakými jich lze dosáhnout. Vypracujeme pro vás strategické marketingové dokumenty, které se stanou manuálem pro další práci. Definujeme vhodné cílové skupiny, vytipujeme relevantní marketingové a komunikační kanály i způsoby jak vaše produkty či služby potenciálním, zákazníkům nabídnout.

Marketingové strategie

Máte nějaké dotazy?

Pracujeme podobně jako agentura, způsobem i kvalitou. Avšak díky tomu, že jsme skupina freelancerů a nemusíme si platit asistentky, drahé kanceláře ani další zbytečnou režii, jsme levnější. Kvalita však stejná.

Kontakt

Vybrané reference

Další reference
Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím