Kariéra

Dobrých lidí není nikdy dost, a proto i my hledáme šikovné programátory, kodéry atd. Úmyslně nevypisujeme konkrétní pozice, protože si myslíme, že to není gró náboru.

Nejde nám o to, zda umíte to nebo tamto, ale zda se chcete učit nové technologie a postupy, zda máte chuť na sobě pracovat a odvádět vynikající práci, a zda jste pečliví a spolehliví.

Jedinou naší podmínkou je znalost nebo ochota pracovat na základech redakčního systému WordPress. Jestli ho umíte nebo neumíte už není podstatné, zaškolení rádi poskytneme. Všechno totiž stavíme na vlastním projektu „WP Framework“ a fakt to funguje ;-)

Forma spolupráce je maximálně otevřená, sedíme sice v Českých Budějovicích na Výstavišti, ale nemáme problém spolupracovat s kýmkoliv na dálku na libovolný úvazek.

 

Co můžete očekávat?

  • V rámci WordPressu práce na velkých a zajímavých projektech
  • Odproštění se od ošklivých a pomalých pluginů :)
  • Možnost volné pracovní doby a práce z domova
  • Vstupní zaškolení a průběžné vzdělávání
  • Zákulisní informace ze světa (WP) komunity :)

 

Pokud právě tebe tato nabídka alespoň trochu zaujala, neváhej nás kontaktovat, a určitě zkusíme najít společnou řeč :)

Případně se můžeme potkat a pobavit na nějaké akci, např. WP Pivo, WP Weekend, Čtvrtkon, GDG ČB, či NettePivoFwČb a na dalších…

 

Máte nějaké dotazy?

Pracujeme podobně jako agentura, způsobem i kvalitou. Avšak díky tomu, že jsme skupina freelancerů a nemusíme si platit asistentky, drahé kanceláře ani další zbytečnou režii, jsme levnější. Kvalita však stejná.

Kontakt

Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím