Kódování HTML a CSS šablon

Odevzdal vám grafik svojí práci a potřebujete jí dostat na web? Převedeme vaše grafické návrhy do html a CSS. Jde o převod grafiky do html a CSS. Máte jen obrázky, ty je potřeba tzv. rozřezat a nasadit, kam patří a dát jim život. Mnoho z nich se stane aktivními prvky.

Nemusí se vždy jít o převod celého designu. Rádi se postaráme i jen o převod graficky složitě definovatelného obsahu (např. formuláře), které je potřeba umístit přímo do webové prezentace.

Svěřte svůj projekt do rukou našim kodérům, odvedou kvalitní práci.

Zaměřené na optimalizaci pro vyhledávače

Šablony umíme vyrobit tak, aby se lidsky řečeno líbily nejen lidem, ale také vyhledávačům. Už zde je náš programátorský přesah do SEO. Do šablon vám jsme schopni vložit standardizované strojově čitelné informace, které vás mohou zvýraznit ve výsledcích hledání (SERPu). Mohou to být hvězdičko hodnocení, otevírací doba, nebo data přednášek apod. I toto umíme na váš web napojit. Šablony jsou samozřejmě validní a obsahují sémantické značky.

Zaměřené na optimalizaci pro vyhledávače

Responsivní design

99% webů, které vzniká v našem studiu je responsivních, tedy přizpůsobitelných podle zařízení na jakém si je uživatel prohlíží. Kódování do responsivních šablon je proto u nás již standardem. Můžete se být jistí, že se vždy snažíme o co nejlepší výsledek skládání jednotlivých prvků pod sebe.

Responsivní design

Optimalizace výkonu (rychlost)

Podobně jako při programování WordPress šablon i při tvorbě HTML a CSS šablon dbáme na optimalizaci datové velikosti stránky a tím její rychlost načítání. V době stále většího využívání mobilních zařízení a mobilního připojení, je počet stažených bajtů i rychlost za jakou se stáhnout dají klíčová vlastnost každého webu. U nás si můžete být jistí, že pro to uděláme naprosté maximum.

Optimalizace výkonu (rychlost)

Máte nějaké dotazy?

Pracujeme podobně jako agentura, způsobem i kvalitou. Avšak díky tomu, že jsme skupina freelancerů a nemusíme si platit asistentky, drahé kanceláře ani další zbytečnou režii, jsme levnější. Kvalita však stejná.

Kontakt

Vybrané reference

Další reference
Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím