Král je mrtev, ať žije král!

Napsal: Tomáš Kocifaj Datum: 24.02.2017

Možná s tím králem jsem to trochu přehnal, ale dneškem bychom rádi oficiálně oznámaili, že brand KTStudio.cz, který jsme společně budovali přechází pod nově založenou firmu Brilo Team s.r.o. Rozsah našich služeb se nijak nemění – spíše naopak – rozšiřuje.

Z důvodu neustálého zlepšování našich služeb a nároků rozsáhlejších projektů, jsme se rozhodli spojit dovednosti s dalšími odborníky. To proto, abychom měli k dispozici více profesionálů, kteří mají zaměření na jednu specifickou věc a mají potřebnou znalost svého oboru. To nám umožní dodávat lépe zpracované projekty.

Stávající klienti se nemají čeho obávat – dále poskytujeme servis na projekty, které KTStudio vytvořilo. Stačí nás kdykoliv kontaktovat.

Věříme, že pro nové klienty budeme schopni nabídnout širší spektrum služeb a jejich projekty tak realizovat o to profesionálněji.

Děkujeme za pochopení a věříme, že naše rozhodnutí bude přínosem pro nás i naše klienty.

Další příspěvky

WP Framework 1.10

Napsal: Tomáš Kocifaj Datum: 20.01.2017

Připravili jsme novou verzi WP Frameworku 1.10, více v novince na webu projektu www.wpframework.cz nebo rovnou ke stažení na Githubu.

WordCamp Praha 2017

Napsal: Tomáš Kocifaj Datum: 11.01.2017

Přijďte se podívat 18.2. na konferenci WordCamp Praha 2017, kterou bude hostit VŠE. Zařadíte se tak mezi dalších 350 odborníků a fanoušků WordPressu. Konference je totiž určená pro všechny fanoušky redakčního systému WordPress. Svou přednášku si najdou jak začátečníci, kteří se naučí svůj systém lépe udržovat, tak i pokročilí uživatelé, jimž přednášející ukáží, jak ze…

WP Framework 1.9

Napsal: Tomáš Kocifaj Datum: 13.09.2016

Připravili jsme novou verzi  WP Frameworku 1.9, více v novince na webu projektu nebo rovnou ke stažení na Githubu

Jaký byl WP Weekend #1?

Napsal: Tomáš Kocifaj Datum: 03.06.2016

Máme rádi WordPress, využíváme ho při tvorbě webových stránek. Moc nám ulehčuje práci a jsme rádi, že je pro nás i naše klienty zdarma. V poslední době se také velmi aktivně věnujeme komunitě kolem WordPressu. Proto jsme se letos rozhodli, pokusit se uspořádat první víkendovou akci pro všechny, kteří na WordPressu něco technicky vytvářejí. Jednalo…

Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím